סוגי המלגזות הנפוצות בשוק

מלגזת דיזל - מלגזות דיזל

מלגזה דיזל

מלגזות דיזל נחשבות לכלי עבודה חיוני במגוון רב של תעשיות, החל מתעשיית הבנייה ועד מחסנים לוגיסטיים גדולים. מלגזות דיזל משמשות בנאמנות את העובדים ביום יום ומאפשרות להם לחסוך זמן רב ועבודה קשה, משום שהן יכולות לשאת ציוד, סחורה או משטחים בקלות ממקום למקום. כך למשל אם מדובר על מחסן לוגיסטי הזקוק להעמיס סחורה מהמחסן למשאית, המלגזה תוכל לבצע זאת בקלות רבה על ידי הרמת המשטחים. אחד היתרונות הבולטים במלגזות דיזל שהן יכולות להעמיס סחורה כבדה מאוד ולהעבירה ממקום למקום, ולכן הן פופולריות במקומות בהם יש צורך לשנע סחורה כבדה מאוד.

כיום ישנם שני סוגי הנעה של מלגזות, האחת היא הנעה באמצעות מנוע חשמלי ואחת היא באמצעות מנוע דיזל. השימוש במלגזת דיזל יתאים יותר לשטחים פנימיים ועבודה בתוך האנגרים ומחסנים, משום שמלגזה חשמלית אינה מרעישה ומיועדת לעבודה במקומות סגורים. לעומת זאת, מלגזת דיזל מרעישה מאוד ופולטת עשן כמו של כלי רכב הנוסע על הכביש, ולכן מלגזת דיזל תתאים לעבודה במקומות פתוחים.

על מה חשוב לשים דגש בעת בחירת מלגזות דיזל?

בתחום המלגזות יש מספר רב של דגמים, כאשר ההבדלים בין הסוגים נעוצים לרוב במשקל שהמלגזה יכולה לשנע, בצורת ההפעלה שלה בנוחות ההפעלה שלה ובגודל של המלגזה. לגודל יש תפקיד חשוב, שהרי פעמים רבות יש צורך לעבור עם המלגזה בשטחים צרים, ולכן חשוב לייחס חשיבות לפרמטר זה בעת רכישת המלגזה.